İçeriğe geç →

IKEA’dan erkeklere müjde!

Bunu iletmesem çatlardım sanırım :). Bir IKEA hayranı olarak sık sık gitmeye çalışıyorum. Bir şeyler almasam da her seferinde yeni fikirlerle dönüyorum, ya da en azından tok bir şekilde :). Gittiğimde gördüğün (ve yaşadığım) en büyük sıkıntı, erkeklerin bu kadar gezintiden sıkılması. Ve sonunda IKEA’dan onlara müjde var!

Avustralya’daki bir IKEA mağazası, kocalar ve sevgililer için “oyun alanı” oluşturmuş. Aynı çocuklar için oluşturdukları kreş gibi erkekler için de bir alan oluşturmuşlar. Play Station’dan Pinball makinelerine, ücretsiz sosisli sandviçlerden kablolu televizyona kadar erkeklerin ilgisini çekecek birçok şey bulunuyor.

Erkekler için üzücü bir haber, bu alanda sadece yarım saat kalabiliyorsunuz (aynı çocuklar gibi). Kadınlar için eğlenceli kısmıysa erkeğinizi bırakırken size bir “buzzer” veriyorlar ve süre dolduğunda bu cihazla size ulaşıp “erkeğinizi” almanızı istiyorlar. Yoksa anons ederek de sizi çağırabiliyorlar (aynı çocuklar gibi 😀 ).

Daha ayrıntılı bilgi ve tanıtım videosu için buraya bakabilirsiniz. Bu alan Türkiye’ye de gelsin diyen erkeklerin oranını merak ediyorum 🙂

IKEA, evimizin her şeyi :)

Kategori: Blog

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.