İçeriğe geç →

Geçen günlerim oldu..

Son zamanlarda hep mutsuzken yazdığımı fark ettim. Oysa daha çok mutluluklarımı yazmayı planlamıştım. Ama olsun, herkes her zaman mutlu olamaz ya, onu da göstermiş olayım. Aslında yazmak istediğim o kadar çok şey vardı ki..

Mesela 17-18 Ekim’de Ayvalık’a dalışa gittik. Planlama süreci ne kadar zorlu ve sinirli geçse de arabaya bindiğimiz ilk andan itibaren sorunsuz ve inanılmaz güzel bir hafta sonu geçirdim. Körfez Diving sorunsuz bir dalış yaşattı bize. Teknedeki malzemenin çokluğu ve kalitesi olsun, çalışanların sıcak davranışları olsun, bizi götürdükleri güzel dalış noktaları olsun çok mutlu bir şekilde ayrıldık oradan. Ayvalık’a dalışa gitmeyi düşünene, veya İstanbul’dan hafta sonu kaçma planları yapanlar olursa kesinlikle tavsiye ederim:) Turla ilgili ayrıntılı bilgiyi kulübümüz için yeni açtığımız blogdan okuyabilirsiniz. (hakikaten yeni:) )

Bu cumartesi gecesi de dalışımızı kutlamak ve bröveleri dağıtmak için klasikleşmiş Küçük Beyoğlu gecelerinden birini gerçekleştirdik. O sırada öğrendik ki kardeş kulübümüz olan Yelken Kulübü de takım olarak katıldıkları ilk yarış olan İYK Altın Kilit Kupası’nda 3. olmuşlar ve Bebek’te kutluyorlarmış. Biz de kalkıp oraya gittik. Hep beraber çok eğlenceli bir gece geçirdik sonuçta. Ve bir daha KB’nda buluşmamaya karar verdik:) Çünkü çok gürültülü oluyor ve istediğimiz gibi muhabbet edemiyoruz. Tavsiye etmem yani:)

Bunun dışında kötü şeyler olmadı mı, oldu tabi. Mesela grip aşısı oldum.. Domuz değil ama normali:) Annem iyice paranoyak olarak evi antibakteriyel jel ve sabunlarla doldurdu. Hatta sanırım Cevahir AVM Migros’unda ve Watson’da kalmamış, gidip başka yerlerden aramak zorunda kalmış.

Neyse işte, iyi kötü bir kaç haftayı da geride bıraktık.. Artık çalışma ve kendine gelme zamanı.. Ayrıca bu hafta sonu yeterince içtiğim için 2 hafta alkole yaklaşmamak gerek..(derken şarap uçarak gelir..:) ) Na zdorovje!

Kategori: Blog

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.